ניהול משאבי אנוש

ניהול משאבי אנוש הגיע לזיקיתו עם התפטרות עסקים, תרבות של תחרות ושינויים טכנולוגיים. הגישה המודרנית לניהול משאבי אנוש מרכזת על מערך מספר דרכים בהן ארגונים יכולים לחקור, לספק ולשמר את האנשים שהם מפעילים.

ניהול משאבי אנוש (HRM) מתחיל עם מערך אסטרטגי שמציג את מטרות הארגון. אסטרטגיה זו מדריך את הארגון בהעסקה, הדרכה, תכנון כוח אדם והערכת הביצועים לקדם את המטרות הארגוניות.

ההעסקה והבחינה של המועמדים הנכונים הם הגורמים הגורמים לאפשר את ההצלחה של הארגון. זה מתחיל עם מדיניות שמקדמת את מערך הגיוס המתאים, מערך שמכיר את הדרישות והציפיות של מגזרי העובדים השונים. לאחר הבחינה, מגיע תהליך ההעסקה שמתמקד בהעמדת האנשים הנכונים בתפקידים המתאימים להם על פי יכולותיהם.

ניהול משאבי אנוש אינו מסתכם בהעסקה בלבד. זה ממשיך עם הזהר, ההכוונה, ההדרכה והיישום של שיטות ראויות לדייקן הדרגים של האצווה. דרך כך, ניהול משאבי אנוש מסייע לארגון לקדם חוויה חיובית ומשמעותית לעובדים.

ערכת ביצועים הייעודית מציבה את המטרות של מערך בכוח האנוש. מניתוח זה נלמדים הערכים האישיים של כל עובד, האם הם מספקים את הרמה הנדרשת של רמת הרזולוציה ומענה לצפי הארגון.

סה"כ, ניהול משאבי אנוש הרחב הוא מאמץ מתמיד של מקצועיות. זה לא משמעתי שהמטרה היא רק להגיע לרשימה של מועמדים מהולאה. זו מייצרת את המצוינות בארגון, מגשרת את התרבות הארגונית והאישית, ויוצרת את השיח הגדול והנמשך של הארגון.

ייעוץ עסקי

השאירו פרטים ונחזור אליכם
דילוג לתוכן